ML. ŽÁCI: TJ Sokol Černice vs TJ Sokol Lhota 11:3 (4:2)

Městský přebor mladších žáků sk. B, 9. kolo;

pátek 10. 10. 2014, 17:00, hřiště TJ Sokol Černice;


sestava: Čoupek – Burian, Kozák, Holub – Juha, Havlát, Čáslavský – Šindelka – Nejdl, Nekola, Kubíček;

branky: Šindelka 3;


trenér Kotrnoch: „Domácí hráči byli v tomto zápase ve všem lepší a po zásluze berou tři body po jednoznačném vítězství. O výsledku utkání rozhodly bohužel také naše individuální chyby, jichž bylo na naší straně požehnaně. Do dalších zápasů budu apelovat na naše hráče, aby se těchto chyb snažili vyvarovat, a my tak mohli pomýšlet na lepší výsledek. Dovolím si však najít i pozitiva na naší hře, zejména pak kvituji hattrick Martina Šindelky, kterému se v sezóně střelecky daří, a výkon brankáře Matěje Čoupka, jenž zlikvidoval řadu brankových příležitostí soupeře.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

7 + seven =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>