MUŽI A: TJ Sokol Lhota vs FK Holýšov 4:1 (0:0)

krajský přebor, 16. kolo;

sobota 12. 03. 2016, 13:45 hod., hřiště Senco Doubravka;

Muži v utkání s Holýšovem ovládli druhý poločas, zastříleli si, a tak vstoupili do jarní části vítězně.

sestava:  Böhm – Šroubek, Nový, Zelenka, Horník – Ritschler (78. Peroutka), Černý, Hrdlička, Fiala (87. Křelina) – Strejček, Čejka (70. Křížek D.);

náhradníci: Šoltýs, Křížek D., Peroutka, Křelina, Záhrobský;

branky: 55., 66. Černý, 58., 62. Čejka – 63. Černohorský

ŽK: 1:2;

diváci: 60;

trenér Kluska: „První půle byla vyrovnaná ale nervózní, což je logické vzhledem k prvnímu ostrému zápasu po dlouhé přípravě. Ve druhé půli už jsme byli lepší a proměnili jsme své šance. Utkání jsme potom kontrolovali a dovedli ho do vítězného konce.“