MUŽI A: TJ Sokol Lhota vs SK Slavia Vejprnice 2:1 (1:0)

krajský přebor, 6. kolo;

sobota 12. 9. 2015, 17:00, hřiště TJ Sokol Lhota;

V rámci 6. kola krajského přeboru přivítali sokolové na svém hřišti souseda v tabulce fotbalisty Vejprnic, tudíž se dal očekávat pikantní a vyrovnaný souboj. V úvodu utkání, když se ofsajdové pasti, která nesklapla, vyhnul Nový a zakončil přesnou střelou na přední tyč, vedla Lhota 1:0. Na začátku druhé půle však nepozorné obraně domácích utekl vejprnický Kulajda a po úniku vyrovnal stav na 1:1. Vedení však Lhotě vrátil v 74. minutě střídající David Křížek, jenž po výkopu Böhma byl první u skákajícího míče a přehodil vybíhajícího hostujícího gólmana, a tak tři cenné body k radosti domácích příznivců, kteří dorazili na utkání v hojném počtu, zůstali ve Lhotě.

sestava: Böhm – Šroubek (86. Kučera), Janka, Hrdlička, Nový (90. Paul) – Fiala, Nejdl L.©, Zelenka, Černý (90. Horník), Kohout (46. Křížek D.) – Strejček;

náhradníci: Šoltýs, Křížek D., Horník, Kučera, Paul;

branky: 20. Nový, 74. Křížek D. – 56. Kuhajda;

ŽK: 3:4;

diváci: 300;

trenér Nykles: „Nastoupili jsme proti silnému soupeři, od kterého jsme již před zápasem očekávali kvalitní výkon. Zaměřili jsme se na začátek, kde nám utíkají důležité zápasy. Myslím si, že to byl hodně kvalitní fotbal, hodně rychlý. Druhou půli jsme se snažili hrát aktivně, jelikož soupeř je kombinačně silný a má šikovné hráče. Bohužel jsme po chybě inkasovali. Naštěstí jsme jeden gól ještě dali a bojovností výsledek uhájili.“

3 Komentářů

1. Pingback: MUŽI A: TJ Sokol Lhota vs SK Senco Doubravka 4:5 (4:3) | TJ Sokol Lhota

2. white wooden bunk bed

Many thanks extremely useful. Will share website