MUŽI A: TJ Sokol Lhota vs SK Senco Doubravka 4:5 (4:3)

Memoriál Josefa Ibermajera, 3. kolo;

sobota 30. 1. 2016, 14:00 hod., hřiště Senco Doubravka;

V rámci zimního turnaje Memoriálu Josefa Ibermajera, jehož je TJ Sokol Lhota již tradičním účastníkem, nastoupili lhotští muži ve 3. kole proti domácímu diviznímu mužstvu. S favoritem rychle prohrávali 0:3, avšak do poločasu se jim podařil výsledek otočit, a to hlavně díky hattricku Strejčka. Nakonec se ale radovalo mužstvo Doubravky, když po špatném výběhu gólmana Lhoty v závěru utkání skórovali, a zvítězili tak nejtěsnějším rozdílem. Ve 4. kole změří Lhota síly s fotbalisty Vejprnic, jež na podzim v rámci krajského přeboru dokázala přehrát 2:1, v sobotu 6. 2. 2016  od 14:00 hod. na hřišti Senco Doubravka.

branky: Strejček 3, Fiala

fotogalerie z utkání zde >>>

2 Komentářů

1. minecraft

Great article! We will be linking to this great post on our site.
    Keep up the great writing.

2. tinder dating site

Thank you, I have recently been looking for info approximately this topic for ages and yours is
    the best I’ve came upon so far. However, what about the bottom line?
    Are you sure about the supply?