MUŽI A: TJ Sokol Lhota vs SK Senco Doubravka 4:5 (4:3)

Memoriál Josefa Ibermajera, 3. kolo;

sobota 30. 1. 2016, 14:00 hod., hřiště Senco Doubravka;

V rámci zimního turnaje Memoriálu Josefa Ibermajera, jehož je TJ Sokol Lhota již tradičním účastníkem, nastoupili lhotští muži ve 3. kole proti domácímu diviznímu mužstvu. S favoritem rychle prohrávali 0:3, avšak do poločasu se jim podařil výsledek otočit, a to hlavně díky hattricku Strejčka. Nakonec se ale radovalo mužstvo Doubravky, když po špatném výběhu gólmana Lhoty v závěru utkání skórovali, a zvítězili tak nejtěsnějším rozdílem. Ve 4. kole změří Lhota síly s fotbalisty Vejprnic, jež na podzim v rámci krajského přeboru dokázala přehrát 2:1, v sobotu 6. 2. 2016  od 14:00 hod. na hřišti Senco Doubravka.

branky: Strejček 3, Fiala

fotogalerie z utkání zde >>>