NAPSALI O NÁS: Nováček ze Lhoty má smělé plány

josef humenik st

Plzeňský deník, 29. 1. 2016

Lhota – Předseda fotbalového klubu Sokola Lhoty Josef Humeník starší mluvil pro Deník o fotbalovém vzestupu Lhoty v posledních letech,  o aktuální nováčkovské sezoně, ale také  o smělých plánech klubu do budoucna.

V rozhovoru s předsedou Lhoty se dočtete např. o plánech klubu do budoucna, dále jeho zhodnocení průběhu dosavadní sezóny, cílech pro tuto sezonu či o nových hráčských akvizicích  A-mužstva.

celý rozhovor s předsedou zde >>>

Zdroj: http://plzensky.denik.cz/fotbal_region/novacek-ze-lhoty-ma-smele-plany-20160129.html

7 Komentářů

1. minecraft

Everyone loves it when individuals get together
    and share opinions. Great site, keep it up!

2. minecraft

It’s going to be end of mine day, but before ending I
    am reading this fantastic paragraph to improve my know-how.

3. minecraft free download 2018

Thanks for finally talking about > NAPSALI O NÁS: Nováček ze Lhoty
    má smělé plány | TJ Sokol Lhota < Loved it!

4. Coconut Oil

What’s up to all, how is everything, I think every one is
    getting more from this web page, and your views are fastidious in favor of new visitors.

5. descargar facebook

Hi there to all, how is everything, I think every one is getting more from this
    website, and your views are good in support of new viewers.

6. quest bars cheap

Thanks for the auspicious writeup. It in truth was once a leisure account it.
    Glance complex to more introduced agreeable from
    you! However, how could we be in contact?

7. Hi there, I do believe your website could possibly be having web browser compatibility issues.
    When I look at your website in Safari, it looks fine however, when opening in I.E., it’s got some overlapping issues.
    I just wanted to give you a quick heads up! Other than that, great website!